O nas

Nowoczesny Gabinet Stomatologiczny

Z myślą o potrzebach Pacjentów

Protetyka Przytoczna – protezy zębowe i leczenie protetyczne

Stworzyliśmy Benit Dental z myślą o Twoich potrzebach.
Naszym celem jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Dlatego pracujemy z zastosowaniem sprzętu najnowszej generacji, używamy materiałów najlepszej jakości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyposażony, komfortowy gabinet zabiegowy.
Wyposażony w nowoczesny, wygodny fotel zabiegowy. Stosujemy najlepszą aparaturę diagnostyczną. Wykonujemy zdjęcia RTG  punktowe w technice cyfrowej. Używamy wysokiej klasy urządzeń do zabiegów implantologicznych, chirurgicznych i periodontologicznych.

Wykonywane przez nas leczenie kanałowe zębów jest przeprowadzane przy pomocy mikroskopu oraz nowoczesnej endodoncji. Korzystamy z systemu precyzyjnej artykulacji podczas planowania i wykonywania leczenia protetycznego.

Stawiamy na  Państwa bezpieczeństwo. Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i środków do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Używamy renomowanych i bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Do wypełnień zębów stosujemy tylko wysokiej jakości materiały. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów do leczenia ortodontycznego. Stosujemy biozgodne materiały protetyczne i najwyższej jakości implanty.

Gabinet Benit Dental

Poznaj nasz zespół

Benit Dental to zespół specjalistów, którego celem jest sprostanie wymagniom Pacjentów.
Radosław Benit
Technik dentystyczny
Maciej Mytych
Lekarz stomatolog
Justyna Rusiniak
Lekarz stomatolog
Iga Łazuka
Asystentka stomatologiczna
Sylwia Kuszyńska
Asystentka stomatologiczna